Nordea Rīgas maratons 2011 – mans otrais pusmaratons

Nu re – pagāja divas nedēļas un es jau atkal startēju pusmaratona distancē. NRM piedalos katru gadu kopš 2007.gada, bet šis bija pirmais gads, kad izvēlējos tik garu distanci – 21km. Biju nedaudz sabijusies, atceroties, kā man klājās Rīgas pusmaratonā Biķerniekos. Par to signalizēja organisms jau sestdienas pievakarē. Nakti nomocījos ar sāpošu vēderu, bet par laimi no rīta nekas vairs nesāpēja.

2

Veltīgs bija satraukums, jo šoreiz viss bija par 180 grādiem citādāk – labāk. Skrējiena laikā jutu dažādas intensitātes eiforiju, kas neizzuda līdz vēlai pēcpusdienai. Īpaši nozīmīgs bija kāds 10.kilometrs, kur izdevās apsteigt tempa turētājus uz laiku 2:15. Līdz šim biju skrējusi ar vidējo tempu 6.17 min/km. Otro pusi salīdzinoši sanāca nolidot – 5.26 min/km. Septiņpadsmitajā kilometrā beidzot pamanīju vīru uz velo, kas mani accīmredzot tik ļoti sajūsmināja, ka šo kilometru noskrēju 4:55 minūtēs.

6

Ļoti patika trase – iespēja redzēt pretīm skrienošos, meklēt savējos, pamāt komandas biedriem. Dzirdināšanas punkti bija izvietoti ideāli – lai gan bija karsta saule, nevienu brīdi nepaspēju sajust slāpes. Finišēju smaidot un vēl ilgi pēc finiša nevarēju nodabūt nost smaidu. Nākamais starts jau pavisam drīz Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonā īsi pirms Jāņiem.

22052011294

Advertisements

About gunaomg

Time is never an issue, it's what we do with it. Skatīt visus gunaomg rakstus

2 responses to “Nordea Rīgas maratons 2011 – mans otrais pusmaratons

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: