Arī laušanās pa brikšņiem odu un dunduru pavadībā ir sava burvība

Pavasarī viens no skriešanas cīņu biedriem Miks ieteicās, ka vajadzētu kādreiz pamēģināt izskriet Magnētā. Tiem, kas nezina – tās ir orientēšanās sacensības, kas vasaras sezonā notiek trīs reizes nedēļā, bet ziemas – divas. Biju diezgan sabijusies, kā nu tas varētu būt. Ņemot vērā manu prasmi apmaldīties telpā, izfantazēju baisas ainiņas no sērijas “es un mežs”, “kompass – mans vienīgais sabiedrotais tumšā naktī”, “nedēļa bez pārtikas un sakariem mežā” un tamlīdzīgi. Pirmajā reizē kaut kad maijā gida lomu uzņēmās Mika kolēģe, kas ar orientēšanos nodarbojas daudzus gadus un tajā reizē skrēja treniņrežīmā un vispār bez kompasa un kartes. Vāja nojausma par to, kas ir orientēšanās, radās, kā arī ieguvu rezultātu, ko vēl joprojām, skrienot patstāvīgi nav izdevies pārspēt. Temps bija tāds, ka kompasu pie kartes paspēju pielikt labi ja divreiz un brīžam vispār nesapratu, kur atrodamies.

Kādu mēnesi šī interese tā arī pārgāja īsti nesākusies, tomēr īsi pirms Jāņiem atkal atsākās ar jaunu sparu. Gāja diezgan labi, bet vienu KP neatradu, jo 1) sajaucu stigu ar taciņu, 2) nebiju izlasījusi nolikumu un nezināju, ka par punkta neatrašanu ir diskvalifikācija. Būtu meklējusi cītīgāk. 

Tagad Magnēts vismaz reizi nedēļā ir atrodams fizisko aktivitāšu plānā. Ir savs šarms šai odu un dunduru pavādītajā skrējienā pa brikšņiem ar kompasu vienā, bet karti otrā rokā. Un pēc katra finiša ir doma, ka nākamo reizi šitādas kļūdas vairs nedrīkst pieļaut.

Kalngale

Tagad esmu arī tikusi pie šīs grāmatas

Abc

, ko ar nepacietību buršu cauri, rīt vilcienā, braucot uz Jelgavu un kas varētu ieņemt otrās “bībeles” statusu blakus šai.

Skriesana

Uz tikšanos mežā!

Advertisements

About gunaomg

Time is never an issue, it's what we do with it. Skatīt visus gunaomg rakstus

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: