Par Baltijas karstāko pusmaratonu nodēvētais – Kuldīgas, jau sestais pēc kārtas

Augusta pirmajā sestdienā norisinājās jau 6.SEB Kuldīgas pusmaratons, kurā šoreiz nolēmu skriet arī es. Mērķi uzstādīt nebija viegli, jo pēdējā laikā biju mocījusies ar ceļgalu sāpēm. Nolēmu mērķus nestādīt, bet vienkārši izbaudīt pasākumu un skatīties, vai tālāk maz ir ko vērts turpināt, vai arī nepieciešams piebremzēt un atpūsties.

Par spīti tam, ka pasākumu parasti raksturojot tveice un temperatūra ap/virs +30 grādiem, šoreiz debess bija apmākusies un laika apstākļi bija pat ļoti tīkami skriešanai.

Pulksten divpadsmitos atskanēja starta šāviens un nepilni 400 skrējēji sāka rauties uz priekšu, lai 8 reizes šķērsotu Ventu pa veco tiltu. Pēc pirmā kilometra atzīmes sapratu, ka nestrādā mana mobilā aplikācija, kam austiņās bija jāpaziņo, cik ilgi šis un pārējie km tiek skrieti. Okei, nodomāju, mēģinām vēlreiz. Nesanāk – kaut kāds errors un endomondo atsakās sadarboties. Neko darīt – varu jau arī sekot līdzi pulkstenī. Pusaplī vispār bija sajūta, ka esmu paķērusi tempu par ātru un līdz galam šitā neizturēšu.

P1010758

Otrajā aplī pazuda mūzika – telefons nolēma izslēgties. Šajā brīdī jau manāmi sapīku. Labi, ka tikko pie dzirdināšanas punkta noķertais Dainis nekur negrasījās aizmukt, draudzīgi turpinājām ceļu līdz pat uzvarošām beigām.

P1010755

Trasi pārventas pusē raksturoja grantēts ceļš ar mājiņām ielas malās. Grantētās ielas māju iedzīvotāji bija sagatavojušies uz urrā – skrējējiem tika piedāvāti gan āboli, gan ūdens un pat atsvaidzinoša duša pēc pieprasījuma.Šī vieta ļoti patika, pēc tam šķita, ka ir vairāk spēka. Otrais aplis sanācis visātrākais.

Trešais ar ceturto apli bija līdzīgi, tomēr ceturtajā jau gribējās lamāties un ātrāk tikt līdz finiša līnijai. Mūsu kompānijai ik pa brīdim pievienojās vēl kāds un mēs visi kopīgi palīdzējām viens otram turēt tempu, neļaut tam kristies.

Ieskrienot finišā redzu neticamu ciparu kombināciju – 1:48. Neticami labi sanācis. 

P1010761

Par 6 minūtēm labāk kā Ventspilī. Rezultātā arī ceļgali ir pieklusuši un īsti vairs nesāp.

Tāpat kā iepriekšējie skrējieni arī šis nesa jaunas iepazīšanās, un turp un atpakaļ ceļu vadīju patīkamā kompānijā. Pagājušās reizes fotogrāfs tika ievilkts mūsu tīklos un Kuldīgā noskrēja 5 km distanci.Tas ir lipīgi. 🙂

P1010776
Picture_094

Uz tikšanos Valmierā!

P.s. – vai kādam 18.septembrī neatrastos brīva vieta mašīnā maršrutā Rīga – Valmiera – Rīga?

 

 

Advertisements

About gunaomg

Time is never an issue, it's what we do with it. Skatīt visus gunaomg rakstus

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: