Pirmais kauss

Labu laiku slinkoju attiecībā uz ierakstu veidošanu un pa ilgiem laikiem ir tā, ka ideju galvā vairāk kā spēju uzrakstīt. Uz tēmu noteikti arī attiecas piezīme, ka visapmierinātākā ar dzīvi jūtos tad, kad man ir 100 lietas darāmas (bardaks), jo tad var pārslēgties no vienas pie otras, apnīk otra, pieķeries pie trešās un tā tālāk.

Bet, ja atgriežamies pie virsraksta, tad vispirms jāatzīmē – pagājušā piektdiena bija viena no dīvainākajām dienām šajā gadā. Tas iesākās dienu iepriekš – ceturtdien, kad darbā nodomāju – sen neesmu piedalījusies nevienās sacensībās, nez, kas pasaulē (vēlams, Rīgā) notiek. Un ieraudzīju, ka nākamajā dienā Mežaparkā norisinās Latvijas skriešanas centra (LSC) rīkotās sacensības pusmaratonā. “Varētu būt labs sezonas sākums,” padomāju un aizmirsu līdz vakaram. Pēc darba aizdevos uz Biķerniekos notiekošo Magnēta kārtu, izvēlējos garāko iespējamo distanci un izliku iespējami daudz enerģijas mežā. 

Mājās nonākusi, atminējos par LSC pasākumu nākamajā dienā. Pārliecība par to, ka gribu piedalīties, jau mazliet noplakusi. Ir vēls, jāiet gulēt. Uzlieku modinātāju uz 8:30 un nekavējoties padodos miegam.

Ap 7 pamostos no tā, ka smeldz visas maliņas no blandīšanās pa mežu. Nolemju, ka nekāds pusmaratons šodien nebūs un noņemu modinātāju. Sapnī saņemu sveicienus no pazīstama skriešanas entuziasta. Pamostos 10 minūtes pēc iepriekš plānotā modinātāja. Ārā rotājas saulīte. Tik daudz zīmju nevaru ignorēt, slienos augšā, vāru brokastu putru un steidzu uz Mežaparka estrādi.

Img_0035

Par pašu skrējienu daudz nav, ko teikt. Bija grūti, sākumā uzņemto tempu nevarēju noturēt; ar mani pa vidam aprunājās vīrietis, kam maza meitenīte sauca: “Opi, opi, sarauj!” un pēc kā viņš no manis aizmuka; sauli bija pārliecinoši aizstājis riebīgs vējš un 8 apļi šķita bezgala daudz, un vairākas reizes paguvu nodomāt, ka nu gan viss – pusmaratoni vairs nav mans aicinājums.

P1013356size

Bet acīmredzot ļaunie laika apstākļi bija pārliecinājuši visas ātrās skrējējas palikt mājās, kā rezultātā man izdevās izcīnīt pirmo vietu sieviešu konkurencē un tikt pie sava pirmā kausiņa.

P1013426size

Droši vien jau lieki piebilst, ka vēlme pēc nākamā pusmaratona ir atpakaļ. 🙂

Advertisements

About gunaomg

Time is never an issue, it's what we do with it. Skatīt visus gunaomg rakstus

2 responses to “Pirmais kauss

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: