Ļoti sportiska nedēļas nogale jeb vai var piedalīties sacensībās 2 dienas pēc kārtas? Var

Kā jau Tev tas noteikti bija zināms, manu mīļo lasītāj, svētdien – 29.aprīlī – Biķernieku trasē aizsākās skriešanas sacensību seriāls “Skrien Latvija!” Tieši pirms gada Rīgas pusmaratons bija manas pirmās pusmaratona sacensības, tādēļ šī trase ir jo īpaša. Toreiz man gāja gana grūti, bet tas nekavēja apmēram pusotru mēnesi pirms notikuma pieteikt savu dalību šim pasākumam.

Smejies vai raudi, bet atkal uzkāpu uz tā paša grābekļa – pārķerts sākums padarīja pavisam nebaudāmu otro no četriem apļiem. Temps gribot negribot bija jāzaudē un pat apsvēru domu izstāties. 

Img_1601Sam_3289

Tuvu trešā apļa beigām mani sagaidīja labākie fani pasaulē ar pašzīmētiem plakātiem (bilde ar faniem būs nākamajā stāstā). Šeit man bija jāsmaida un arī pašsajūta ievērojami uzlabojās. Ceturtajā aplī atbalsta komanda pieslēdzās ar velosipēdiem un pēdējo kilometru līdz finišam mundrināja, ko spēja. Es arī pieliku soli, cik nu vēl bija iekšā. Īsu mirkli pirms finiša sabijos, vai tik nebūs klāt ušakovs, bet nē – viss beidzās laimīgi un pie samaņas.

Kaut kā līdz beigām tomēr nokļuvu un trases rezultātu arī uzlaboju, lai gan tas nav ne tuvu manam labākajam pusmaratona rezultātam. Labi, ka joprojām to var novelt uz sezonas sākumu.

Daudz nebēdāju – nākamajā dienā jaunas sacensības priekšā – Xrace sezonas atklāšanas posms Jūrmalā. Biju sieviešu komandas ar labskanīgu nosaukumu – Zāģis III – dalībniece tautas klasē. 

To, kas ir piedzīvojumu sacensības, bija sanācis nobaudīt pagājušajā gadā Rīgas nakts posmā. Toreiz diez ko spīdoši neveicās un pat visus uzdevumus nepaspējām izpildīt laika trūkuma dēļ. Cerību pilna skatījos uz priekšā stāvošo dienu.

Img_9955

Diena kopumā izvērtās ļoti piesātināta. Paskrējām pa mežu, braucām ar velosipēdiem, bridām līdz celim pa purvu, orientējāmies mežā, cēlām smilšu pili, rāpāmies pa virvēm, kāpām skatu tornī, airējām laivu, skrējām pa Jomas un Jūras ielām un pat nedaudz sanāca padarboties ar matemātiku. Ne visur mums viedokļi sakrita, bet vairākums vienmēr uzvarēja (burvīga demokrātija).

160_27299Img_9965Img_9972

Tā visa rezultātā viena otru kā par brīnumu neienīdām un esam jau pieteikušās nākamajam – Valkas – posmam. Diez vai vēl kāda komanda tik skaisti ietrāpīja finišā kontrollaika pēdējā minūtē.

166_29244

Sausais atlikums – visu izdarījām, izņemot vienu punktu neapmeklējām laika trūkuma dēļ, lai arī labi zinājām, kur jādodas, lai to paņemtu. 

Nākamajā dienā beidzot bija tāds patīkams nogurums un sajūtas nedaudz šķita līdzīgas tādām esam it kā pāri būtu pārbraucis ceļa rullis. 

Advertisements

About gunaomg

Time is never an issue, it's what we do with it. Skatīt visus gunaomg rakstus

4 responses to “Ļoti sportiska nedēļas nogale jeb vai var piedalīties sacensībās 2 dienas pēc kārtas? Var

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: